17 th


Sep 2013

Problem z komputerem, ta strona Ci pomoże

Internet jest gigantycznym źródłem informacji dla milionów użytkowników z całego świata. Wśród witryn internetowych wyjątkową popularnością weselą się więc serwisy o charakterze poradników. Odpalamy internet przeważnie po to, aby zdobyć pożyteczną wiedzę. Możemy ją odszukać właśnie na stronach poradnikowych.

Wśród mnóstwo takich witryn, nad wyraz dużym powodzeniem raduje się portal, który pomoże nam w skutecznym korzystaniu z komputera i sieci. Na jego łamach dowiemy się takich znaczących rzeczy kiedy np. do czego służą skróty klawiszowe i kiedy z nich efektywnie korzystać, aby przyśpieszyć codzienną pracę. Wśród internautów są osoby, jakie biegle posługują się takimi rozwiązaniami, są także osoby, jakie nie mają pojęcia o tym, że aby skopiować tekst nie musimy klikać prawym przyciskiem myszy i rozwinąć listę na jakiej odnajduje się komenda – kopiuj.

Nie musimy tego robić, wystarczy po zaznaczeniu tekstu, czy obrazka zastosować skrót – ctl C. Taka wiedza pozwala zdecydowanie przyśpieszyć pracę biurową, sporządzanie notatek, przygotowywanie dokumentów. Portal poradnikowy jest pełen innych wartościowych wskazówek dla każdego. Przykładem zdoła być Jak dodać muzykę na tumblr i jej zastosowanie. Najczęściej nie wykorzystujemy całego potencjału tego peryferyjnego urządzenia.

Nie wiemy kiedy efektywnie wykorzystać rolkę w myszce, nie wiemy także kiedy poradzić sobie bez myszki, jak np. ulegnie awarii. Taką wiedzę dostoimy na łamach serwisu, w ciągu kilku chwil. Twórcy portalu dzielą się też wiedzą na temat tego kiedy przyśpieszyć komputer, w jaki sposób sprawić, aby się nie zacinał. Jeśli częstokroć korzystamy z sieci i komputera ta strona będzie dla nas wręcz zbawienna.