26 th


Aug 2013

Masz problem z szkodnikami?

Wśród insektów, jakie są szczególnie uciążliwe dla rolników ważne miejsce zajmuje wołek zbożowy. Zwalczanie tego szkodnika trzeba oddać w ręce zawodowców. Specjaliści zajmujący się ochroną pól, magazynów, ferm drobiu, ale też prywatnych mieszań i budynków firmowych mają na swoim koncie dużo zrealizowanych zleceń.

Usługodawca stawia na wszechstronne podejście korzystając także z chemicznych preparatów, jak także z metod ręcznych i sanitarnych. Usługodawca realizuje fachowe deratyzacja, wykorzystuje specjalne zamgławianie, jak również realizuje oczyszczanie budynków za pomocą generatorów ozonu.

Szkodniki z jakimi możemy walczyć dzięki ofercie ekspertów to między innymi meszki, komary, mrówki, szczury wędrowne, jak także karaluchy i pluskwy. Jeżeli zdołamy, aby insekty już nigdy więcej nie wróciły do naszych budynków warto zaufać specjalistom działającym drobiazgowo i kompleksowo. Zwalczanie pleśniakowca lśniącego może być niezmiernie dokładne. Nie musimy już więcej obawiać się strat finansowych spowodowanych przez uciążliwe szkodniki.